Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 25W; 78x34x28mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCSP020101
Tootja: BASEUS
Tootja tootekood: CCSP020101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 25W; 78x34x28mm
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Power | 25W |
| Colour | black |
| Type of power supply | switched-mode |
| Current rating | 5A |
| Output voltage | 5...12V DC |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |