Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 20W; white; 3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCXJ-B02
Tootja: BASEUS
Tootja tootekood: CCXJ-B02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 20W; white; 3A
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Power | 20W |
| Colour | white |
| Type of power supply | switched-mode |
| Current rating | 3A |
| Output voltage | 5...12V DC |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |