Capacitor: ceramic; 100pF; ±10%; THT; 10mm; Uoper.X: 440VAC
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CD45-B2GA101K-NKA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: CD45-B2GA101K-NKA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 100pF; ±10%; THT; 10mm; Uoper.X: 440VAC
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 6mm |
| Diameter | 6.5mm |
| Capacitance | 100pF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Operating voltage Y class | 400V AC |
| Operating voltage X class | 440V AC |