SENSOR, CAPACITIVE PROXIMITY, NPN-NO, 6MM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CD50CNF06NO
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: CD50CNF06NO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SENSOR, CAPACITIVE PROXIMITY, NPN-NO, 6MM
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | 0...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Range | 6mm |
| Output configuration | NPN / NO |
| Type of sensor | capacitive |
| Switching frequency max | 10Hz |