Clock Buffer, 200 MHz, 2.3V-3.6V supply, 4 Outputs, TSSOP-8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CDCV304PWR
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: CDCV304PWR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Clock Buffer, 200 MHz, 2.3V-3.6V supply, 4 Outputs, TSSOP-8
| Output current | 24mA |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.3...3.6V DC |
| Case | TSSOP8 |
| Number of inputs/outputs | 1/4 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 8 |
| Frequency | 200MHz |
| Kind of integrated circuit | clock buffer |
| Max operating temperature | 85°C |