PC extension card: sound; aluminium; Len: 0.15m; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CDKHB
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: CDKHB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PC extension card: sound; aluminium; Len: 0.15m; Colour: black
| Kind of core | Cu, tinned |
| Colour | silver |
| Contact plating | gold-plated |
| Cable length | 150mm |
| Cable external diameter | 4mm |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm socket x2, USB A plug |
| Insulation colour | black |
| PC accessories features | PnP |
| Type of PC extension card | sound |