Loudspeaker; miniature; 500mW; 8Ω; Ø12x3mm; 20kHz; Ø: 12mm; PET
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDM-12008
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDM-12008
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 500mW; 8Ω; Ø12x3mm; 20kHz; Ø: 12mm; PET
| Power | 500mW |
| Colour | silver |
| Enclosure material | metal |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 12mm |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |