Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; Ø15x2.8mm; 20kHz; Ø: 15mm; PEI
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CDMG15008-03A
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDMG15008-03A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; Ø15x2.8mm; 20kHz; Ø: 15mm; PEI
| Power | 300mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black, silver |
| Enclosure material | metal |
| Material | PEI |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 15mm |
| Panel cutout diameter | 9.2mm |
| Maximum power | 500mW |
| Mounting depth | 1.8mm |
| Sound level | 92dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |