Loudspeaker; miniature; 200mW; 16Ω; Ø13x2.8mm; 5kHz; Ø: 13mm; PET
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-1328-16-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-1328-16-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 200mW; 16Ω; Ø13x2.8mm; 5kHz; Ø: 13mm; PET
| Power | 200mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | silver |
| Enclosure material | metal |
| Material | PET |
| Impedance | 16Ω |
| Diameter | 13mm |
| Panel cutout diameter | 9mm |
| Maximum power | 300mW |
| Sound level | 85dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |