SMD loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 15x15x5mm; 20kHz; PET
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
CDS-15158-SMT-TR
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-15158-SMT-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SMD loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 15x15x5mm; 20kHz; PET
| Power | 300mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | LCP |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 500mW |
| Sound level | 87dB |
| Type of sound transducer | SMD loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |