Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø20x3mm; 10kHz; Ø: 20mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-203-32-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-203-32-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø20x3mm; 10kHz; Ø: 20mm
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 32Ω |
| Diameter | 20mm |
| Panel cutout diameter | 11mm |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 89dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |