Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø23x5.7mm; 10kHz; Ø: 23mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDS-2357-32-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-2357-32-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø23x5.7mm; 10kHz; Ø: 23mm
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 32Ω |
| Diameter | 23mm |
| Panel cutout diameter | 12.5mm |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 87dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |