Loudspeaker; general purpose; 250mW; 32Ω; Ø28x4mm; 6.5kHz; Ø: 28mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-2844-32-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-2844-32-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 250mW; 32Ω; Ø28x4mm; 6.5kHz; Ø: 28mm
| Power | 250mW |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 32Ω |
| Diameter | 28mm |
| Maximum power | 500mW |
| Sound level | 91dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |