Loudspeaker; miniature; 6W; 8Ω; 40x28.5x17.5mm; 10kHz; Len: 100m
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-40288-L1003
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-40288-L1003
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 6W; 8Ω; 40x28.5x17.5mm; 10kHz; Len: 100m
| Power | 6W |
| Operating temperature | -25...75°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | fabric, paper |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 100m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 8W |
| Sound level | 84dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |