Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 40x30x7.1mm; 20kHz; paper,fabric
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-40304-L100
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-40304-L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 40x30x7.1mm; 20kHz; paper,fabric
| Power | 2W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | fabric, paper |
| Impedance | 4Ω |
| Cable length | 100m |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 102dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |