Loudspeaker; general purpose; 1W; 16Ω; Ø40x5.1mm; 6kHz; Ø: 40mm; PET
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CDS-4051-16-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4051-16-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 1W; 16Ω; Ø40x5.1mm; 6kHz; Ø: 40mm; PET
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 16Ω |
| Diameter | 40mm |
| Maximum power | 1.5W |
| Sound level | 102dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |