Loudspeaker; general purpose; 8W; 4Ω; Ø42.2x26.9mm; 20kHz; PEI
Kordarv:
1040.0
Minimum quantity:
1040.0
Tootekood:
CDS-4224-84SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4224-84SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 8W; 4Ω; Ø42.2x26.9mm; 20kHz; PEI
| Power | 8W |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | fiberglass, PBT |
| Material | PEI |
| Impedance | 4Ω |
| Maximum power | 10W |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |