Loudspeaker; general purpose; 800mW; 8Ω; Ø44.6x8.5mm; 4.5kHz; PEI
Kordarv:
1080.0
Minimum quantity:
1080.0
Tootekood:
CDS-4485-088SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4485-088SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 800mW; 8Ω; Ø44.6x8.5mm; 4.5kHz; PEI
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black, half-transparent, white |
| Enclosure material | metal |
| Material | PEI |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 2W |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |