Loudspeaker; general purpose; 4W; 4Ω; 45.2x45.2x28.1mm; 20kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDS-4528-44L100
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4528-44L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 4W; 4Ω; 45.2x45.2x28.1mm; 20kHz
| Power | 4W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | paper, polyurethane |
| Impedance | 4Ω |
| Cable length | 100m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 6W |
| Sound level | 84dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |