Loudspeaker; general purpose; 10W; 4Ω; Ø48.4x20mm; 20kHz; Ø: 48.4mm
Kordarv:
1020.0
Minimum quantity:
1020.0
Tootekood:
CDS-4620-54SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4620-54SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 10W; 4Ω; Ø48.4x20mm; 20kHz; Ø: 48.4mm
| Power | 10W |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | fiberglass, metal, PBT |
| Material | carbon fiber, polyurethane |
| Impedance | 4Ω |
| Maximum power | 12W |
| Sound level | 85dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |