Loudspeaker; general purpose; 5W; 4Ω; 48x48x30.3mm; 20kHz; paper
Kordarv:
512.0
Minimum quantity:
512.0
Tootekood:
CDS-4837-54SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-4837-54SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 5W; 4Ω; 48x48x30.3mm; 20kHz; paper
| Power | 5W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | paper |
| Impedance | 4Ω |
| Maximum power | 6W |
| Sound level | 84dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |