Loudspeaker; general purpose; 1W; 8Ω; Ø50x7.6mm; 20kHz; Ø: 50mm; PET
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDS-5076-1SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-5076-1SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 1W; 8Ω; Ø50x7.6mm; 20kHz; Ø: 50mm; PET
| Power | 1W |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Colour | black, half-transparent, white |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 50mm |
| Maximum power | 1.5W |
| Sound level | 102dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |