Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø50x8.5mm; 20kHz; Ø: 50mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDS-5085-32-SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-5085-32-SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 500mW; 32Ω; Ø50x8.5mm; 20kHz; Ø: 50mm
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 32Ω |
| Diameter | 50mm |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 92dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |