Loudspeaker; general purpose; 2.5W; 4Ω; Ø57x9mm; 2.65kHz; Ø: 57mm
Kordarv:
1020.0
Minimum quantity:
1020.0
Tootekood:
CDS-5709-254SP
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-5709-254SP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2.5W; 4Ω; Ø57x9mm; 2.65kHz; Ø: 57mm
| Power | 2.5W |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | metal |
| Material | PET |
| Impedance | 4Ω |
| Diameter | 57mm |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |