Loudspeaker; general purpose; 2.5W; 4Ω; Ø57x15.5mm; 4.5kHz; Ø: 57mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
400.0
Tootekood:
CDS-5715-254SP-X5
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-5715-254SP-X5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2.5W; 4Ω; Ø57x15.5mm; 4.5kHz; Ø: 57mm
| Power | 2.5W |
| Operating temperature | -40...66°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Resistance to | water |
| Impedance | 4Ω |
| Diameter | 57mm |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 107dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |