Loudspeaker; general purpose; 4W; 4Ω; Ø57x17.5mm; 4.5kHz; Ø: 57mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDS-5717-44E
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDS-5717-44E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 4W; 4Ω; Ø57x17.5mm; 4.5kHz; Ø: 57mm
| Power | 4W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Material | PET |
| Impedance | 4Ω |
| Body dimensions | Ø57x17.5mm |
| Diameter | 57mm |
| Sound level | 98dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |