Loudspeaker; general purpose; 4W; 8Ω; 66x66x31mm; 20kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CDSM-6631-48
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CDSM-6631-48
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 4W; 8Ω; 66x66x31mm; 20kHz
| Power | 4W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black, silver |
| Material | fabric, paper |
| Impedance | 8Ω |
| Panel cutout diameter | 60mm |
| Maximum power | 5W |
| Sound level | 110dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |