PC extension card: sound; black; Jack 3.5mm socket,USB A plug
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CDZB0
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: CDZB0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PC extension card: sound; black; Jack 3.5mm socket,USB A plug
| Kind of core | Cu, tinned |
| Colour | black |
| Contact plating | nickel plated |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 150mm |
| Cable external diameter | 4mm |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm socket, USB A plug |
| Insulation colour | black |
| PC accessories features | PnP |
| Type of PC extension card | sound |