Tape: fixing; W: 50mm; L: 25m; D: 0.08mm; V: double-sided; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CE5025
Tootja: HPX
Tootja tootekood: CE5025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: fixing; W: 50mm; L: 25m; D: 0.08mm; V: double-sided; white
| Operating temperature | ≤ 60°C |
| Colour | white |
| Version | double-sided |
| Width | 50mm |
| Length | 25m |
| Thickness | 80µm |
| Tape application | fixing |
| Type of tape | fixing |
| Tape material | polypropylene |
| Kind of adhesive | synthetic rubber |
| Adhesive strength | 560mN/mm |