Sound transducer: piezo signaller; cables; 900Hz; -20÷70°C; 20VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
CEB-44D06
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEB-44D06
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; cables; 900Hz; -20÷70°C; 20VDC
| Mounting | cables |
| Operating voltage | 20V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Cable length | 100mm |
| Diameter | 44mm |
| Illumination | none |
| Resonant frequency | 900Hz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |