Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2048Hz; 35mA
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CEM-1203(42)
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEM-1203(42)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2048Hz; 35mA
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3...5V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 6.5mm |
| Height | 8.5mm |
| Operating current | 35mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 12mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 95dB |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |