Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2.55kHz; 30mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CEM-1205-IC
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEM-1205-IC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2.55kHz; 30mA
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 7.6mm |
| Height | 9.5mm |
| Operating current | 30mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 12mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 92dB |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |