Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2048Hz; 20mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
CEM-1601
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEM-1601
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic signaller; THT; 2048Hz; 20mA
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 7.6mm |
| Height | 14mm |
| Operating current | 20mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 16mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 88dB |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |