Sound transducer: piezo signaller; THT; 2.4kHz; 18mA; -30÷85°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CEP-1106
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-1106
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 2.4kHz; 18mA; -30÷85°C
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 30V DC |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 13.5mm |
| Operating current | 18mA |
| Body colour | black |
| Illumination | none |
| Sound level | 88dB |
| Resonant frequency | 2.4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |