Sound transducer: piezo signaller; THT; 2kHz; 8mA; -30÷85°C; 30VDC
Kordarv:
1600.0
Minimum quantity:
1600.0
Tootekood:
CEP-1116
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-1116
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 2kHz; 8mA; -30÷85°C; 30VDC
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 30V DC |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 15.2mm |
| Height | 10mm |
| Operating current | 8mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 30mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 90dB |
| Resonant frequency | 2kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |