Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 7mA; -30÷105°C
Kordarv:
1560.0
Minimum quantity:
1560.0
Tootekood:
CEP-1153
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-1153
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 7mA; -30÷105°C
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 30V DC |
| Operating temperature | -30...105°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 7.6mm |
| Operating current | 7mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 17mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 82dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |