Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 7mA; -40÷85°C; H: 7mm
Kordarv:
1200.0
Minimum quantity:
1200.0
Tootekood:
CEP-1162
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-1162
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 7mA; -40÷85°C; H: 7mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 20V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 7.6mm |
| Height | 7mm |
| Operating current | 7mA |
| Body colour | black |
| Diameter | 14mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 85dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |