Plug for coil; PIN: 4; black; 0÷230V; IP65; A: 27mm; B: 28mm; C: 27mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CEP/2 4 PIN
Tootja: PNEUMAT
Tootja tootekood: CEP/2 4 PIN
Spetsifikatsioon tootele Plug for coil; PIN: 4; black; 0÷230V; IP65; A: 27mm; B: 28mm; C: 27mm
| IP rating | IP65 |
| Colour | black |
| Number of pins | 4 |
| D dimension | 42mm |
| B dimension | 28mm |
| A dimension | 27mm |
| C dimension | 27mm |
| E dimension | 1.5mm |
| Type of pneumatic accessories | plug for coil |