Plug for coil; PIN: 3; natural (transparent); 230V; A: 27mm; B: 28mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CEP/2 L 220
Tootja: PNEUMAT
Tootja tootekood: CEP/2 L 220
Spetsifikatsioon tootele Plug for coil; PIN: 3; natural (transparent); 230V; A: 27mm; B: 28mm
| Colour | natural (transparent) |
| Number of pins | 3 |
| D dimension | 42mm |
| B dimension | 28mm |
| A dimension | 27mm |
| C dimension | 27mm |
| E dimension | 1.5mm |
| Type of pneumatic accessories | plug for coil |