Sound transducer: piezo signaller; THT; 4.6kHz; 15mA; -20÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CEP-2242
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-2242
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 4.6kHz; 15mA; -20÷70°C
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Leads | for soldering |
| Terminal pitch | 7.6mm |
| Height | 7.5mm |
| Operating current | 15mA |
| Body colour | black |
| Illumination | none |
| Sound level | 77dB |
| Type of sound transducer | piezo alarm |