Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 10mA; -30÷85°C
Kordarv:
1400.0
Minimum quantity:
1400.0
Tootekood:
CEP-2272A
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-2272A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; THT; 4kHz; 10mA; -30÷85°C
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3...20V DC |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Leads | for soldering |
| Height | 16mm |
| Operating current | 10mA |
| Body colour | black |
| Illumination | none |
| Sound level | 93dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |