Sound transducer: piezo signaller; screw; 3.8kHz; 17mA; -20÷60°C
Kordarv:
900.0
Minimum quantity:
900.0
Tootekood:
CEP-2280
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-2280
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; screw; 3.8kHz; 17mA; -20÷60°C
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Height | 23mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 32mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 88dB |
| Type of sound transducer | piezo alarm |