Sound transducer: piezo signaller; screw; 3.3kHz; 7mA; -20÷60°C
Kordarv:
980.0
Minimum quantity:
980.0
Tootekood:
CEP-4411AC
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CEP-4411AC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo signaller; screw; 3.3kHz; 7mA; -20÷60°C
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Height | 22mm |
| Operating current | 7mA |
| Body colour | black |
| Cable length | 140mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 88dB |
| Resonant frequency | 3.3kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |