Power supply: switched-mode; LED; 100W; 24VDC; 100mA÷5.2A; IP40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CERTADRIVE 100W 24VDC 220/240V
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: CERTADRIVE 100W 24VDC 220/240V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 100W; 24VDC; 100mA÷5.2A; IP40
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP40 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Series | CertaDrive |
| Application | LED |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 88.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | wires |