Power supply: switching; LED; 30W; 50÷85VDC; 350mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CERTADRIVE 30W 0.35A 85V 230V EL
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: CERTADRIVE 30W 0.35A 85V 230V EL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 30W; 50÷85VDC; 350mA; 220÷240VAC
| Output current | 350mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Series | CertaDrive |
| Application | LED |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |