Power supply: switched-mode; LED; 38W; 70÷125VDC; 250÷300mA; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CERTADRIVE 38W 250/300MA 125V 230V
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: CERTADRIVE 38W 250/300MA 125V 230V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 38W; 70÷125VDC; 250÷300mA; IP20
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 38W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overload, overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Series | CertaDrive |
| Application | LED |
| Body dimensions | 210x30x21mm |
| Additional functions | adjustable output current level |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |