Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 24x13x11mm; 20kHz; PEEK; Len: 40m
Kordarv:
630.0
Minimum quantity:
630.0
Tootekood:
CES-231210-18PM
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-231210-18PM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 24x13x11mm; 20kHz; PEEK; Len: 40m
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | PEEK |
| Impedance | 8Ω |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 1.5W |
| Sound level | 92dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |