Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; Ø27x4.9mm; 20kHz; PEEK; Len: 50m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
468.0
Tootekood:
CES-2704-088L050A
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-2704-088L050A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; Ø27x4.9mm; 20kHz; PEEK; Len: 50m
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS, polycarbonate |
| Material | PEEK |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 50m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |