Loudspeaker; miniature; 1.5W; 8Ω; 30x25.6x10.9mm; 15kHz; Len: 60m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
CES-302611-158PM-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-302611-158PM-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1.5W; 8Ω; 30x25.6x10.9mm; 15kHz; Len: 60m
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | PEI, polyurethane |
| Resistance to | water |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 60m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 1.8W |
| Sound level | 95dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |