Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 30x20x6.1mm; 20kHz; PEN; Len: 40m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
CES-303206-240L40-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-303206-240L40-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 30x20x6.1mm; 20kHz; PEN; Len: 40m
| Power | 2W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Resistance to | water |
| Impedance | 4Ω |
| Kit contents | cables |
| Sound level | 101dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |